הרשמה לנויזלטר

מידע לרוקח על טיפול בקנאביס רפואי

אנו ב – ®Peace Naturals Project משקיעים משאבים רבים במטרה להבטיח מוצרי קנאביס איכותיים ובטוחים לשימוש. אנחנו כאן כדי לשתף אותך, הרוקח, בידע שצברנו.

דאגה אמיתית לרווחת המטופל ניצבת במרכז העשייה שלנו. אנו גאים בהישגים שרשמנו עד כה בתחום הקנאביס הרפואי בקנדה ובעולם.

מאז ומתמיד צורכי המטופלים שלנו עמדו לנגד ענינו, ואנו שואפים לספק להם את מוצרי הקנאביס הרפואי האפקטיביים והבטוחים ביותר לשימוש.
מטרתנו היא ליצור חוויית שימוש שתאפשר לכל מטופל לדעת בדיוק מה הוא עומד לקבל כשהוא משתמש בקנאביס הרפואי שלנו, בכל פעם מחדש.

אנו מקיפים את עצמנו במומחים מובילים בעולם הקנאביס, שמלווים אותנו בכל עת. יחד, אנו מספקים למטופלים קנאביס בסטנדרט
בינלאומי, ומציעים מוצר שמשתלב בטיפול הרפואי בצורה מיטבית.
אנו מזמינים אותך לקרוא ולהעמיק את היכרותך עם הידע שצברנו, באמצעות סמינרים מקוונים, מאמרי מידע המפורסמים
באתר האינטרנט שלנו, ראיונות עם טובי המומחים בעולם הקנאביס הרפואי, כמו רופאים מתחומים שונים, ראיונות עם מנהלי
ייצור ואיכות ומידע נוסף על הסטנדרט הקנדי שמוביל את עולם הקנאביס הרפואי.


הרשמה לניוזלטר

Cronos

קרונוס ישראל – הנציגה הרשמית של Cronos Group בארץ

אנחנו ב – ‘קרונוס ישראל’, גאים להיות הנציגים הרשמיים של Cronos Group בארץ. כל התהליכים המתבצעים במתקנים שלנו בגן שמואל מפוקחים ומבוקרים, החל מתהליך הגידול, דרך תהליך הייצור ועד לתהליכי האריזה והשינוע. מתקן הטיפול לאחר קציר שלנו (Post Harvest) עומד אף הוא בתקן ה- GMP IMC- (“תנאי ייצור נאותים”). עמידה בתנאים המחמירים של תנאי הייצור הנאותים, מאפשרת לנו לייצר את המוצר הנקי והמדויק ביותר. אנחנו היחידים שמסוגלים לתת אחריות על המוצר שלנו משלב הגידול ועד לשלב השינוע.

Cronos

אנחנו בקרונוס ישראל שמים את המטופל במרכז

כחלק מראייה אסטרטגית ששמה את המטופל במרכז, אנחנו מביאים איתנו לא רק את מוצרי האיכות של Peace Naturals, אלא גם את תודעת השירות הגבוהה של המוצר המוביל מבית קרונוס גרופ. תודעת השירות שלנו מתחילה באריזה ברורה עם הוראות והכוונה למידע נוסף באתר האינטרנט שלנו. בנוסף, אנחנו מציעים ליווי של אחות קנאביס לצורך הדרכה, ייעוץ והסבר. אנחנו זמינים בצ’אט שלנו לכל שאלה ופנייה אונליין, ולא פחות חשוב, אנחנו מעבירים את הידע הרב שצברנו מתוך ניסיון בינלאומי באמצעות מדריכי מידע באתר.

מאמרים

מאמרים

תפריט