אודות פיס נטורלס ישראל

מאז היוסדה בשנת 2013 מחויבת ®Peace Naturals Project לאספקת קנאביס רפואי באיכות גבוהה.
כאחת החברות הראשונות אשר קיבלו רישיון לייצור קנאביס רפואי מ-,Health Canada רכשה לעצמה Peace Naturals Project® מוניטין כמובילה בתעשיית הקנאביס הרפואי העולמי.
היום החברה ממשיכה להוביל, תוך התרחבות אל מחוץ לגבולותיה של קנדה, על פני 5 יבשות, ובניית רשת הפצה בינלאומית.

קרונוס ישראל היא חברת בת של קרונוס גרופ שמשרדיה הראשיים נמצאים בישראל

ישראל היא קרקע פורייה, במלוא מובן המילה, לגידול צמחי קנאביס מזנים שונים.

אנו בקרונוס ישראל נמצאים כאן כדי לגדל, לייצר ולשווק מוצרי קנאביס רפואי מטעמה של חברת קרונוס גרופ הבינלאומית.

אנו עושים זאת משלבי גידול הקנאביס בחוות הריבוי והגידול שלנו וייצור מוצרי קנאביס במפעל שלנו, מתקנים אשר הוקמו על ידינו בקיבוץ גן שמואל. אנו מאמינים כי השילוב בין מגוון הכישרונות, האיכויות והיכולות האנושיים הקיימים בישראל, יחד עם הסטנדרט העולמי של הקנאביס הרפואי הקנדי, נגשים את מטרתנו ונספק מוצרי קנאביס רפואי באיכות גבוהה לשוק הישראלי.

איכות היא בראש סדר העדיפויות שלנו

תנאי הייצור הנאותים של היחידה לקנאביס רפואי (IMC-GMP) – מפעל הייצור שלנו מאושר על פי תקן IMC-GMP, המאשר את היישום של תנאי ייצור נאותים במפעל הייצור.

הבטחת איכות ובקרת איכות הקנאביס הרפואי שלנו היא תוצאה ישירה של מחויבותנו הבלתי מתפשרת למצוינות. אנחנו מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר, מעל ומעבר לנדרש מתוך הסמכת ה-IMC-GMP שלנו. זאת על מנת להבטיח כי אנו מספקים מוצר באיכות גבוהה באופן עקבי.

אנו נוקטים בכל האמצעים העומדים לרשותנו על מנת להבטיח כי מוצרינו יעמדו בציפיות של לקוחותינו, משלבי הגידול המוקדמים ועד לאריזה ולאספקה. דגימות מכל המוצרים שלנו נשלחות לבדיקות ניתוח במעבדות חיצוניות, שהוסמכו ע”י הסוכנות הישראלית לקנאביס רפואי, טרם שחרורם למכירה.

שיתוף פעולה עם הטכניון

באוקטובר 2018 הכריזה קרונוס גרופ כי התקשרה בהסכם חסות למחקר עם קרן המחקר והפיתוח של הטכניון – המכון הישראלי לטכנולוגיה ("הטכניון") למטרת חקר השימוש בקנבינואידים ותפקידם בוויסות בריאות העור והפרעות בעור. המחקרים הפרה-קליניים יבוצעו ע"י הטכניון לאורך תקופה של שלוש שנים ויתמקדו בשלוש מחלות עור: אקנה, פסוריאזיס וריפוי העור.

 

לוגו טכניון

Cronos Group Inc (“קרונוס גרופ”) היא חברה בינלאומית חדשנית העוסקת בתחום הקנבינואידים, עם יכולת ייצור והפצה בין-לאומית בחמש יבשות

Cronos Group בונה רשת עולמית המבוססת על תפיסת עולם ששמה את המטופל ואת שיפור חייו במרכז. לשם כך Cronos Group מסתייעת במספר חברות הנמצאות בשליטה מלאה של קבוצת Cronos, אלו הן חברות מובילות בתחום הקנאביס הרפואי אשר מתמחות בייצור והפצת קנאביס רפואי. בין החברות, שני מותגים לשימוש ע”י מבוגרים: ™COVE ו-™Spinach, שני מותגי CBD המופקים מהמפ, ™Lord Jones ו-™+PEACE וחברת ™PEACE NATURALS, שמוצריה מיוצרים ומשווקים כעת בשלוחה בישראל.