T Twist

טי טוויסט

המוצר מגיע בצורת תפרחת, המיועדת למתן שאיפתי באמצעות גליליות (סיגריות) או על ידי שימוש במכשיר אידוי וכלי עישון שונים.

במתן שאיפתי החומרים הפעילים נספגים דרך הריאות אל מחזור הדם באופן המהיר ביותר.

הייבריד
T20/C4
היברידי
T20/C4
המוצר מגיע בצורת שימוש של תפרחות

צאו לטיול בפרדס שטוף שמש ומלא בארומות הדר ותבלין שמתחברות מושלם לטוויסט האופורי של היצירה הייחודית שלנו: טנג׳רין טוויסט. לטנג׳רין טוויסט יש פוטנציאל טיפולי אופורי ואנרגטי שמסייע בניהול כאבים, הגברת תיאבון והקלה על התמודדות עם סימפטומים דלקתיים, אבל הקסם שלו מתחיל עוד לפני הטיפול. הזן מאופיין בתפרחות בהירות שבוהקות חזק יותר מחיוך יפה ומדיפות ארומות וטעמים עסיסיים יותר מהתפוז הכי שובב שסחטתם בעונה האחרונה, אם כי מתלווים אליהם גם תווים מתובלים שמזכירים קינמון ופלפל ומהווים רמיזה לזני המקור המפתיעים שלו.

את טנג'רין טוויסט פיתחנו בפרויקט הזנים של קרונוס בקנדה על ידי הכלאה והשבחה ממושכת בין שתי גנטיקות קנאביס מובחרות. הראשונה הייתה סקאנק #1 – Skunk #1, זן הקנאביס ההיברידי היציב הראשון ואחת מהגנטיקות המוצלחות ביותר בכל הזמנים. בולט בזכות אפקט אופורי, טעמים וארומות יוצאות דופן. זן המקור השני של טנג׳רין טוויסט הוא דד הד – Dead Head, צאצא או ג׳י קוש – OG Kush שמתהדר בטעמים וארומות ייחודיות כמו גם באפקט עוצמתי ובהתאם נערץ במיוחד על ידי מטופלים וחובבי קנאביס ותיקים מסביב לעולם.

הטיפול בתפרחות טנג׳רין טוויסט מתאים בעיקר בחצי הראשון של היום הודות לאפקט הנמרץ של הזן. הטיפול יכול לרומם מצב רוח מעודד שמאכלס אופוריה אנרגטית שיכולה להקל על הפעלת הדמיון, יצירה ותקשורת בין אישית. בד בבד, הטיפול עם תפרחות טנג׳רין טוויסט יכול לסייע בניהול כאבים ולהקל על תסמינים דלקתיים ואפילו לתרום לפעילות תקינה של מערכת העיכול. בהתאם, אנו ממליצים על הזן למתמודדים עם כאבים כרוניים, דיכאון, הקאות, בחילות, אובדן תיאבון וסימפטומים דלקתיים.

הטיפול עם תפרחות טנג׳רין טוויסט יכול לסייע בהתמודדות עם תשישות כרונית, דיכאון, הקאות, בחילות, כאבים כרוניים, אובדן תיאבון, סימפטומים של דלקות ומחלות מעי.

מטופלים מרחבי העולם מספרים שהטיפול עם תפרחות טנג׳רין טוויסט מרומם אופוריה אנרגטית שמתלווה למצב רוח נעים ומעודד. פוטנציאל ההשפעה יכול להקל על הפעלת הדמיון, יצירה ותקשורת בין אישית. כמו כן, הזן משרה תחושת רוגע פיזית שמסייעת בניהול כאבים, מקלה על תסמינים דלקתיים ועוזרת לפעילות תקינה של מערכת העיכול.

טנג׳רין טוויסט הינה תפרחת T20/C4. בהתאם, היא מכילה בין 16% – 24% THC – ריכוז גבוה שיכול להתניע אפקט פסיכואקטיבי ניכר. בנוסף, טנג׳רין טוויסט מפיק גם ריכוז CBD נמוך שלא עולה על 4%. בעוד CBD לא מייצר אפקט פסיכואקטיבי ניכר, הקנבינואיד מספק רשימה ארוכה של תועלות בריאותיות ייחודיות.

הארומה שבוקעת מתפרחות טנג׳רין טוויסט מזכירה סימפוניה שובבה של תפוזים טעימים, קורטוב של תבלינים ומגע של סוכר פירות מתקתק. בעוד הנוכחות הפירותית דומיננטית לאין שיעור, גם בטעם וגם בניחוח ניתן לזהות תווים מתובלים שמזכירים קינמון או פלפל ומכאן מגיע השם; טנג׳רין טוויסט. הטרפנים הדומיננטיים שמאפיינים את הגנטיקה הייחודית הזו הם: מירסן, לימונן, לינלול, קריופילין וגאיול.

כל החמישה ידועים בהשריית תחושת רוגע והקלה על חרדות, בהתמודדות מול זיהומים מיקרוביאליים ופטרייתיים ובאפקט אנטי דלקתי ניכר. למירסן לבדו יש פוטנציאל לשפר ספיגת THC בגוף, בעוד לימונן נחקר בזכות הפוטנציאל שלו לווסת רמות סוכר ולהאט גידולים סרטניים. לינלול וקריופילן משפרים איכות שינה וגאיול ידוע בזכות סגולות אנטי דלקתיות ומשככות כאבים.

טיפול בתפרחות טנג׳רין טוויסט מומלץ בעיקר בשעות הבוקר והצהריים.

תופעות לוואי בזמן נטילת הטיפול בקנאביס רפואי צריכת קנאביס רפואי יכולה לעורר תופעות לוואי כמו ירידה ברמת הסוכר בדם, יובש בפה, שיעול, יובש ואדמומיות בעיניים, תיאבון מוגבר וסחרחורות.

חשוב לשתף את הרוקח ואת הרופא המטפל בשלל תופעות, לבצע מעקב אמיתי על מנת לדעת מהם הגורמים שמשפיעים על הטיפול. במצב של תופעות לוואי קיצוניות כמו עילפון, שינוי קיצוני בלחץ הדם, בדופק, ברמת הסוכר או בקצב הנשימה, יש לפנות לרופא או לחדר מיון.

המידע להלן התקבל מהנחיות משרד הבריאות בלבד, לרבות, בין היתר, בנוהל 154 וכל הנספחים והתוספות המצורפים אליו, לרבות נוהל 106 (במשותף “הספר הירוק”), המתפרסם ע”י משרד הבריאות ומעודכן מעת לעת.
משרד הבריאות ציין כי חרף הגידול בידע ובהבנה על אודות מנגנוני הפעולה של קנבינואידים בעשורים האחרונים, משרד הבריאות רחוק עדיין מהגדרת הנחיות מבוססות ראיות לצורך קביעת משטר טיפולי של מינון תרופתי בטיפול מבוסס קנבינואידים עבור התוויות קליניות שונות.

Cronos Group Inc , Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם לא ביצעו כל מחקר בלתי תלוי לאימות המידע הנכלל בספר הירוק.
Cronos Group Inc , Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם אינם מעניקים כל התחייבות או ערבות באשר למידע כאמור, או ליעילותו של קנאביס רפואי לטיפול בכל בעיה או התוויה רפואית.