Sonic Fuel

סוניק פיול

עצרו לתדלק עם סוניק למון פיול – Sonic Lemon Fuel, הן הבחירה המושלמת למטופלים שדורשים רק את הטוב ביותר. התפרחת ההדרית מרוממת השפעה עוצמתית ומשככת בעלת אופי מפקס, מרענן ואנרגטי, כאילו בקריצה לתווי דיזל שלעתים מתגלים בארומה ובטעם. בזכות שנים של טיפוח גנטי מסור ופרקטיקות גידול ספציפיות, סוניק למון פיול גם מתהדר בתפרחות מדוייקות בכל היבט – חיצוני ופנימי.
היברידי
T20/C4
המוצר מגיע בצורת שימוש של תפרחות

סוניק למון פיול נולד מהצלבה בין קלאסיקת הקנאביס הנצחית והאנרגטית סאוור דיזל – Sour Diesel לזן בוטיק נוסף בשם סייג׳ – S.A.G.E שנוצר מהצלבה של גנטיקת קנאביס אפגנית עם שלוש גנטיקות מקומיות שונות מקולומביה: סנתה מרתה גולד – Santa Marta Gold, צ׳וקולט קולומביאן – Chocolate Colombian וסאטיבה נוספת ששמה נשאר בסוד. החיבור הזה בין עילית הקנאביס האמריקאית לזני המקור הנדירים מרחבי העולם הוליד זן בוטיק ייחודי שדרש מאיתנו שנים של השבחה – וזה השתלם.

לתפרחות סוניק למון פיול יש השפעה עוצמתית שמרוממת אופוריה נעימה, מרפה על לחצים פיזיים ועוזרת לכם להתרווח במושב לפני ההמראה שהטיפול מכין עבורכם. האפקט מדליק אנרגטיות מבורכת ומצב רוח חיובי, מעודד חשיבה יצירתית ומסייע בתקשורת פנימית ובין אישית. כמו כן, הטיפול יכול לסייע בהקלה על תחושות בחילה ועל הרצון להקיא, כמו גם להחליש תסמינים של מחלות מעי דלקתיות.

שושלת יוחסין

הטיפול עם תפרחות סוניק למון פיול יכול לסייע למתמודדים עם פיברומיאלגיה, כאבים כרוניים, התוויות נוירולוגיות שמתאים להן טיפול במוצרי THC, ירידה בתאבון ובמידת הרעב, כמו גם להקל על תחושות דיכאון, העדר מוטיבציה ועייפות מתמשכת.

רוב המטופלים מרחבי העולם מספרים שתפרחות סוניק למון פיול מרוממות אופוריה ניכרת שמותירה השראה יצירתית, כאשר ההשפעות העוצמתיות של הזן הזה מתאפיינות גם בפוטנציאל משמעותי לסייע בהתמודדות עם כאבים כרוניים, תחושות בחילה, אובדן תיאבון ותסמינים שונים של מחלות מעי דלקתיות. בנוסף, הזן יכול להציע הקלה עם פרקי עצבות, דיכאון, כעס או לחץ מוגבר.

sonic fuel icons

 

טרו או ג'י הינה תפרחת T20/C4. בהתאם, היא מכילה בין 16% – 24% THC – ריכוז גבוה שיכול להתניע אפקט פסיכואקטיבי ניכר. בנוסף, טרו או ג'י מפיק גם ריכוז פיק גם ריכוז CBD נמוך שלא עולה על 4%. בעוד CBD לא מייצר אפקט פסיכואקטיבי ניכר, הקנבינואיד מספק רשימה ארוכה של תועלות בריאותיות ייחודיות.

תפרחות סוניק למון לא ישאירו אותכם אדישים. הארומה שמאפיינת את תפרחות הזן מתהדרת בתערובת מפתה של הדרים שמזכירים לימון וליים מרענן כשברקע ניתן לחוש בתווים נסתרים של דיזל ופירות. הטעם הדומיננטי הדרי גם כן, אך לעתים בולטת גם נוכחות דיזל. על הארומה והטעם המעניין אחראי פרופיל טרפנים ייחודי שמביע דומיננטיות של יומולין, מירסן ולימונן.

חוץ מניחוח וטעם טוב, שלישיית הטרפנים הדומיננטיים מחזיקים גם בפוטנציאל רפואי עשיר. כולם ידועים בהשריית תחושת רוגע והקלה על חרדות, בהתמודדות מול זיהומים מיקרוביאליים ופטרייתיים ובאפקט אנטי דלקתי ניכר. לימונן נחקר בזכות הפוטנציאל שלו לווסת רמות סוכר ולהאט גידולים סרטניים, מירסן בזכות יכולת לסייע לגוף לפרק THC ויומולין ידוע בזכות אפקט אנטי אלרגני עוצמתי.

בזכות אופי ההשפעה האנרגטי, הטיפול בתפרחות סוניק למון פיול מומלץ בעיקר בשעות הבוקר, הצהריים ואחר הצהריים.

צריכת קנאביס רפואי יכולה לעורר תופעות לוואי כמו ירידה ברמת הסוכר בדם, יובש בפה, שיעול, יובש ואדמומיות בעיניים, תיאבון מוגבר וסחרחורות.

חשוב לשתף את הרוקח ואת הרופא המטפל בשלל תופעות, לבצע מעקב אמיתי על מנת לדעת מהם הגורמים שמשפיעים על הטיפול. במצב של תופעות לוואי קיצוניות כמו עילפון, שינוי קיצוני בלחץ הדם, בדופק, ברמת הסוכר או בקצב הנשימה, יש לפנות לרופא או לחדר מיון.

המידע להלן התקבל מהנחיות משרד הבריאות בלבד, לרבות, בין היתר, בנוהל 154 וכל הנספחים והתוספות המצורפים אליו, לרבות נוהל 106 (במשותף “הספר הירוק”), המתפרסם ע”י משרד הבריאות ומעודכן מעת לעת.
משרד הבריאות ציין כי חרף הגידול בידע ובהבנה על אודות מנגנוני הפעולה של קנבינואידים בעשורים האחרונים, משרד הבריאות רחוק עדיין מהגדרת הנחיות מבוססות ראיות לצורך קביעת משטר טיפולי של מינון תרופתי בטיפול מבוסס קנבינואידים עבור התוויות קליניות שונות.

Cronos Group Inc , Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם לא ביצעו כל מחקר בלתי תלוי לאימות המידע הנכלל בספר הירוק.
Cronos Group Inc , Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם אינם מעניקים כל התחייבות או ערבות באשר למידע כאמור, או ליעילותו של קנאביס רפואי לטיפול בכל בעיה או התוויה רפואית.