Kobe OG

קובי או ג'י

בזמן שכולם מתווכחים מי האו ג׳י קוש הכי מוצלח בשכונה, שבו רגע ותכירו את האבא המקורי והשמור של כל הכוכבים האלה, האו ג׳י האמיתי: טרו או ג׳י. טרו או ג׳י הופרד מזן מקומי מאפגניסטן והושבח בידיים פרטיות השומרות בקנאות על גנטיקת האינדיקה הטהורה שלו מנגד לנבחרת הצאצאים ההיברידיים המפורסמים שלו. בהתאם למוכר עם אינדיקות אפגניות, הטיפול עם תפרחות טרו או ג׳י מתאים בעיקר לשעות הערב בזכות פוטנציאל הרפיה לגוף ולנפש, סיוע בניהול כאבים, עידוד תיאבון ואופוריה נעימה. פרופיל הטרפנים של הזן מהווה עוד חותם אותנטי למקורות של הזן והוא מוציא מהתפרחות ארומות ייחודיות וטעמים המשלבים תווי אדמה, הדר, דיזל ופרחים.
אינדיקה
T20/C4
אינדיקה
T20/C4
המוצר מגיע בצורת שימוש של תפרחות

טרו או ג׳י – True OG או קובי או ג׳י – Kobe OG הוא פנוטיפ יוצא דופן של אינדיקה אפגנית מקורית שהופרדה בשנת 1996 בזכות איכותה המיוחדת. בתחילת שנות האלפיים מפתחי זנים התחילו להכליאו עם זנים אחרים והולידו את משפחת האו ג׳י קוש המוכרת, אבל מגדלים פרטיים מצפון קליפורניה שמרו על הטוהר של גנטיקת האינדיקה המקורית והיא התגלגלה לפרויקט שלנו. בעזרת השבחה ממושכת וסבלנית, בלי להכליא ובלי להצליב עם אף גנטיקה אחרת – דייקנו את טרו או ג׳י והתאמנו אותו לשוק הקנאביס הנוכחי כדי לתת למטופלים ליהנות מטיפול עם זן אינדיקה אמיתי ששינה את תעשיית את הקנאביס הרפואי מסביב לעולם.

לטיפול עם תפרחות טרו או ג׳י יש פוטנציאל להשרות במהרה הרפיה ניכרת שמרגיעה את הנפש, משחררת לחצים ומועקות פיזיות, מסייעת בניהול כאבים, מעודדת תיאבון מוגבר ואופוריה נעימה שיכולה להקל על תקשורת והנאה מפעילויות פנאי. בד בבד, הזן מעודד עייפות מנומנמת שיכולה להקל על הירדמות מהירה. טרו או ג׳י הביא לעולם את אחת מגנטיקות הקנאביס ששינו והשפיעו על התעשייה יותר מכולן בעידן זה, והוא מומלץ ואהוד במיוחד על ידי מטופלים המתמודדים עם כאבים כרוניים, סרטן וטיפולים אונקולוגיים, פוסט טראומה וקשיים בהירדמות.

הטיפול עם תפרחות טרו או ג'י יכול לסייע למתמודדים עם כאבים כרוניים, סימפטומים של מחלת הסרטן ותסמינים של טיפולים אונקולוגיים, אובדן תיאבון, הקאות, בחילות, פוסט טראומה וקשיי שינה.

טרו או ג'י הינה תפרחת T20/C4. בהתאם, היא מכילה בין 16% – 24% THC – ריכוז גבוה שיכול להתניע אפקט פסיכואקטיבי ניכר. בנוסף, טרו או ג'י מפיק גם ריכוז פיק גם ריכוז CBD נמוך שלא עולה על 4%. בעוד CBD לא מייצר אפקט פסיכואקטיבי ניכר, הקנבינואיד מספק רשימה ארוכה של תועלות בריאותיות ייחודיות.

מטופלים מרחבי העולם מספרים שהטיפול עם תפרחות טרו או ג'י מורגש במהרה, משרה רגיעה והרפייה ניכרת, כמו גם מרומם מצב רוח חיובי שמקל על תקשורת והנאה מפעילויות פנאי. כמו כן, מטופלים מספרים שהטיפול עם טרו או ג'י מעודד תיאבון מוגבר ויכול להקל על הירדמות מהירה ושינה יציבה וחזקה. בנוסף, מטופלים מספרים שהטיפול עם תפרחות טרו או ג'י יכול לעזור עם כאבי בטן, בחילות והקאות המאפיינות את ההתמודדות עם מחלות מעי דלקתיות.

תפרחות טרו או ג'י מדיפות ארומה אדמתית מתובלת עם תווי הדר – בדיוק כמו שגנטיקות מאזור ההינדו-קוש צריכות להפיק. הטעמים משלבים בין תווי אדמה לקטורת מתובלת והדר ומשאירים חריפות פיקנטית על הלשון. הטרפנים שמאפיינים את תפרחות הטרו או ג׳י הם קריופילן, לימונן, מירסן, לינלול וגרמרסין. בעוד השלושה הראשונים מוכרים עם גנטיקות קוש למיניהן, השניים הנוספים מעניקים דיוק מעניין.

חוץ מניחוח וטעם טוב, הטרפנים הדומיננטיים מחזיקים גם בפוטנציאל רפואי עשיר. כולם ידועים בהשריית תחושת רוגע והקלה על חרדות, בהתמודדות מול זיהומים מיקרוביאליים ופטרייתיים ובאפקט אנטי דלקתי ניכר. קריופילן בזכות נטיה לשפר תפקודי מוח, לימונן נחקר בזכות הפוטנציאל שלו לווסת רמות סוכר ולהאט גידולים סרטניים, למירסן יש פוטנציאל לשפר ספיגת THC בגוף, לינלול משפר את איכות השינה וגרמרסין דוחה חיידקים ונחקר כחומר גלם לתרופות סרטן.

טיפול בתפרחות טרו או ג'י מומלץ בעיקר בשעות אחר הצהריים, הערב, הלילה ולקראת השינה.

צריכת קנאביס רפואי יכולה לעורר תופעות לוואי כמו ירידה ברמת הסוכר בדם, יובש בפה, שיעול, יובש ואדמומיות בעיניים, תיאבון מוגבר וסחרחורות.

חשוב לשתף את הרוקח ואת הרופא המטפל בשלל תופעות, לבצע מעקב אמיתי על מנת לדעת מהם הגורמים שמשפיעים על הטיפול. במצב של תופעות לוואי קיצוניות כמו עילפון, שינוי קיצוני בלחץ הדם, בדופק, ברמת הסוכר או בקצב הנשימה, יש לפנות לרופא או לחדר מיון.

המידע להלן התקבל מהנחיות משרד הבריאות בלבד, לרבות, בין היתר, בנוהל 154 וכל הנספחים והתוספות המצורפים אליו, לרבות נוהל 106 (במשותף “הספר הירוק”), המתפרסם ע”י משרד הבריאות ומעודכן מעת לעת.
משרד הבריאות ציין כי חרף הגידול בידע ובהבנה על אודות מנגנוני הפעולה של קנבינואידים בעשורים האחרונים, משרד הבריאות רחוק עדיין מהגדרת הנחיות מבוססות ראיות לצורך קביעת משטר טיפולי של מינון תרופתי בטיפול מבוסס קנבינואידים עבור התוויות קליניות שונות.

Cronos Group Inc , Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם לא ביצעו כל מחקר בלתי תלוי לאימות המידע הנכלל בספר הירוק.
Cronos Group Inc , Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם אינם מעניקים כל התחייבות או ערבות באשר למידע כאמור, או ליעילותו של קנאביס רפואי לטיפול בכל בעיה או התוויה רפואית.