שוק הקנאביס הרפואי הקנדי
שצפוי להגיע ל – 93 מיליארד
דולר- מגיע לארץ.

קנדה מובילה את לגליזציית הקנאביס בעולם

האמביוולנטיות של העולם המערבי מול לגליזציה של צמח הקנאביס ומול חקר צמח הקנאביס לאורך רוב המאה ה- 20, לא פסחה גם על קנדה. בין שנות ה – 70′ לשנות ה – 90′, היחס של קנדה לצמח הקנאביס נע בין חשש מפני ההשלכות החברתיות של שימוש בצמח ולבין הרצון לחקור את ההשפעות של החומרים הפעילים שלו על מטופלים.

למרות התנודות הללו, בשנת – 2013 ממשלת קנדה התקינה תקנות רגולציה בנוגע לקנאביס רפואי (MMPR), תקנות אשר היוו את הבסיס להתפתחות תעשיית ענק לייצור והפצה של מוצרי קנאביס רפואי, התעשייה המובילה בעולם. ב- 2018 קנדה הלכה צעד אחד קדימה ואישרה גידול ושימוש בקנאביס לבגירים מעל גיל – 18.

השחקניות הקנדיות שזיהו את הפוטנציאל האדיר בזמן

התוצאה הישירה של הפתיחות הקנדית לקנאביס בכלל ולקנאביס רפואי בפרט, הייתה היווצרות שוק קנאביס רפואי ענק. קנדה הצמיחה מתוכה מספר מצומצם של שחקניות מפתח, ביניהן – Cronos Group. השחקניות המובילות בקנדה, זיהו את הפוטנציאל העצום של צמח הקנאביס והבינו את החשיבות שבמחקר, גידול, ייצור והפצה של מוצרי קנאביס רפואי באיכות גבוהה למטופלים.

קנדה מציגה סטנדרט מוצרי קנאביס ברמה אחרת

היתרון של החברות הקנדיות על פני חברות אחרות בעולם הקנאביס הרפואי, תורגם ליצירה ואימוץ של טכנולוגיות חדשניות לגידול וייצור מוצרי קנאביס רפואי. לצד הקידמה והטכנולוגיה, קיימת גם תחרות עיקשת בין Cronos Group לבין חברות ענק קנדיות נוספות, כשכל אחת מחברות הענק מנסה להוביל את שוק הקנאביס הרפואי הקנדי ובעצם להוביל את תחום הקנאביס הרפואי בעולם.
בסופו של דבר, הטכנולוגיה, החדשנות, הראשוניות והתחרות העיקשת, הביאו יחד ליצירת מוצרי קנאביס רפואי בקנדה, בסטנדרטים ששווקים אחרים בעולם יתקשו להתחרות מולם בעתיד הנראה לעין.

קרונוס מאגדת חברות מובילות בעולם הקנאביס הרפואי ובראשן Peace Naturals

קרונוס גרופ היא אחת משתי החברות המובילות בקנדה בתחום הקנאביס הרפואי. החברה הינה חברה בינלאומית עם נציגות כלל עולמית , הנסחרת בנאסד”ק בשווי שוק של 1.89 מיליארד דולר. ב-2018 חברת ‘אלטריה גרופ’, הבעלים של חברת ‘פיליפ מוריס’, רכשה 45% מ’קרונוס גרופ’ תמורת 1.8 מיליארד דולר.

Cronos Group מאגדת בתוכה שורה של חברות מובילות בתחום הקנאביס הרפואי בעולם. מדובר בחברות המתמחות בגידול, בייצור, באריזה, בשינוע ובהפצה של קנאביס רפואי. מותג הדגל של קרונוס גרופ היא חברת – Peace Naturals, החברה הקנדית הראשונה שקיבלה רישיון שיווק מוצרי קנאביס רפואי ממשרד הבריאות הקנדי.

Cronos

קרונוס ישראל – הנציגה הרשמית של Cronos Group בארץ

אנחנו ב – ‘קרונוס ישראל’, גאים להיות הנציגים הרשמיים של Cronos Group בארץ. כל התהליכים המתבצעים במתקנים שלנו בגן שמואל מפוקחים ומבוקרים, החל מתהליך הגידול, דרך תהליך הייצור ועד לתהליכי האריזה והשינוע. מתקן הטיפול לאחר קציר שלנו (Post Harvest) עומד אף הוא בתקן ה- GMP IMC- (“תנאי ייצור נאותים”). עמידה בתנאים המחמירים של תנאי הייצור הנאותים, מאפשרת לנו לייצר את המוצר הנקי והמדויק ביותר. אנחנו היחידים שמסוגלים לתת אחריות על המוצר שלנו משלב הגידול ועד לשלב השינוע.

Cronos

אנחנו בקרונוס ישראל שמים את המטופל במרכז

כחלק מראייה אסטרטגית ששמה את המטופל במרכז, אנחנו מביאים איתנו לא רק את מוצרי האיכות של Peace Naturals, אלא גם את תודעת השירות הגבוהה של המוצר המוביל מבית קרונוס גרופ. תודעת השירות שלנו מתחילה באריזה ברורה עם הוראות והכוונה למידע נוסף באתר האינטרנט שלנו. בנוסף, אנחנו מציעים ליווי של אחות קנאביס לצורך הדרכה, ייעוץ והסבר. אנחנו זמינים בצ’אט שלנו לכל שאלה ופנייה אונליין, ולא פחות חשוב, אנחנו מעבירים את הידע הרב שצברנו מתוך ניסיון בינלאומי באמצעות מדריכי מידע באתר.

תפריט