אייקון תפרחות קנאביס רפואי וודינג קייק

וודינג קייק

אייקון תפרחות קנאביס רפואי וודינג קייק

וודינג קייק

Wedding Cake
T20/C4

המוצר מגיע בצורת שימוש של תפרחות

זן:

שימוש:

היברידי

T20 / C4

Wedding Cake שייך למשפחת ה Berry וOG Kush והוא ידוע בהיותו הכלאה של בין השאר Triangle Mints עם Kush Mints ו White Tahoe Cookies אשר מעניקים לו אופי היברידי – אינדיקה.

לWedding Cake טעם מעקצץ עם נגיעות פלפליות ופרחיו ידועים בכיסוי הטריכומות שלהם. הטרפנים הדומיננטיים שבו הם לימונן, מירצן וקריופילין.

במה וודינג קייק
יכול לסייע?

מטופלים אשר צורכים Wedding Cake מדווחים כי הם צורכים אותו לצורך שיכוך כאב, טיפול בבעיות שינה וחרדה.

מה ההשפעה של קנאביס
מסוג וודינג קייק?

מטופלים שצורכים קנביס מסוג Wedding Cake מדווחים על תחושה של רוגע הן בגוף והן בנפש. ישנם מטופלים אשר מדווחים כי תחושת הרוגע מובילה אותם להתרוממות רוח.

הרכב החומרים הפעילים
בוודינג קייק

THC: מולקולה כימית ממשפחת הקנאבינואידים אשר מהווה מרכיב פסיכואקטיבי בצמח הקנביס ממנו מופק קנביס רפואית. בקנאביס מסוג Wedding Cake, THC נמצא בממוצע 20%.

CBD: חומר פעיל שמסייע למולקולת ה-THC להיקלט בגוף, ובעל סגולות טיפוליות נוספות.

ממוצע: <0.1%

טרפנים:
 

מכיל טרפנים דומיננטיים מסוג לימונן (Limonene),מירצן (Myrcene) ו (Caryophyllene) טעמו הוא מעקצץ עם נגיעות פלפליות.

Myrcene

Limonene

Caryophyllene

מתי מומלץ להשתמש
בקנאביס וודינג קייק?

מתאים לשימוש הן בשעות היום (אם נוטלים שאיפות מעטות) והן בשעות הערב (אם נוטלים מספר גדול יותר של שאיפות).

תופעות לוואי בזמן נטילת
הטיפול בקנאביס רפואי

צריכת קנביס רפואי מגיעה לעיתים יחד עם תופעות לוואי כמו ירידה ברמת הסוכר בדם, יובש בפה, שיעול, יובש אדמומיות בעיניים, תיאבון מוגבר וסחרחורת.

חשוב לשתף את הרוקח ואת הרופא המטפל בשלל תופעות, לבצע מעקב אמיתי על מנת לדעת מהם הגורמים שמשפיעים על הטיפול. במצב של תופעות לוואי קיצוניות כמו עילפון, שינוי קיצוני בלחץ הדם, בדופק, ברמת הסוכר או בקצב הנשימה, יש לפנות לרופא או למיון.

המידע להלן התקבל מהנחיות משרד הבריאות בלבד, לרבות, בין היתר, בנוהל 154 וכל הנספחים והתוספות המצורפים אליו, לרבות נוהל 106 (במשותף “הספר הירוק”), המתפרסם ע”י משרד הבריאות ומעודכן מעת לעת. משרד הבריאות ציין כי חרף הגידול בידע ובהבנה על אודות מנגנוני הפעולה של קנאבינואידים בעשורים האחרונים, משרד הבריאות רחוק עדיין מהגדרת הנחיות מבוססות ראיות לצורך קביעת משטר טיפולי של מינון תרופתי בטיפול מבוסס קנאבינואידים עבור התוויות קליניות שונות. .Cronos Group Inc, Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם לא ביצעו כל מחקר בלתי תלוי לאימות המידע הנכלל בספר הירוק. . Cronos Group Inc ,.Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם אינם מעניקים כל התחייבות או ערבות באשר למידע כאמור, או ליעילותו של קנאביס רפואי לטיפול בכל בעיה או התוויה רפואית.