תפרחות קנאביס רפואי בצנצנות

רפאל
עשיר ב-THC

המוצר מגיע בצורת שימוש של תפרחות

זן:

שימוש:

אינדיקה

T20 / C4

רפאל הוא זן קנאביס מסוג אינדיקה דומיננטי אשר קיבל את שמו כמחווה לפרופ’ רפאל משולם. פרי פיתוח של 7 שנים כחלק מתוכנית טיפוח הזנים של PEACE NATURALS, מוצאו של RAPHAEL ב-OG Kush ו-Cherry Kush.

במה RAPHAEL
יכול לסייע?

RAPHAEL יכול לסייע למטופלים בהתמודדות עם לחצים, חרדות ובעיות שינה.

מה ההשפעה של
קנאביס מסוג RAPHAEL?

מטופלים שצורכים קנאביס מסוג RAPHAEL טוענים כי ההשפעה שחשו לאחר השימוש במוצר היא השפעה מרגיעה, שמביאה לשלווה, רוגע פיזי ושינה טובה.

הרכב החומרים הפעילים
ב-RAPHAEL

THC: מדובר בחומר פעיל ממשפחת הקנבינואידים אשר מהווה מרכיב פסיכואקטיבי בצמח הקנאביס ממנו מופק קנאביס רפואי.
בקנאביס מסוג RAPHAEL THC נמצא בממוצע ברמה של: 24%-16%.

CBD: חומר פעיל שמסייע למולקולת ה – THC להיקלט בגוף, ובעל סגולות טיפוליות נוספות. ממוצע: <0.1%.

טרפנים:

הטרפנים הדומיננטיים ב-RAPHAEL הם לימונן (Limonene), מרצין (Myrcene) וקריופילין (Caryophyllene) ועל כן טעמו יהיה לימוני עם נגיעות פיקנטיות וכן גם של אקליפטוס וציפורן.

Myrcene

Limonene

Caryophyllene

מתי מומלץ להשתמש
בקנאביס RAPHAEL?

RAPHAEL מתאים לשימוש בשעות הערב. הזמנים המומלצים לשימוש בזני קנאביס מסוג רפאל, הם שעות אחר-הצהריים הערב והלילה.

תופעות לוואי בזמן נטילת הטיפול
בקנאביס רפואי

צריכת קנאביס רפואי מגיעה לעיתים יחד עם תופעות לוואי כמו ירידה ברמת הסוכר בדם, יובש בפה, שיעול, יובש אדמומיות בעיניים, תיאבון מוגבר וסחרחורת. 

חשוב לשתף את הרוקח ואת הרופא המטפל בשלל תופעות, לבצע מעקב אמיתי על מנת לדעת מהם הגורמים שמשפיעים על הטיפול. במצב של תופעות לוואי קיצוניות כמו עילפון, שינוי קיצוני בלחץ הדם, בדופק, ברמת הסוכר או בקצב הנשימה, יש לפנות לרופא או למיון.

המידע להלן התקבל מהנחיות משרד הבריאות בלבד, לרבות, בין היתר, בנוהל 154 וכל הנספחים והתוספות המצורפים אליו, לרבות נוהל 106 (במשותף “הספר הירוק”), המתפרסם ע”י משרד הבריאות ומעודכן מעת לעת. משרד הבריאות ציין כי חרף הגידול בידע ובהבנה על אודות מנגנוני הפעולה של קנבינואידים בעשורים האחרונים, משרד הבריאות רחוק עדיין מהגדרת הנחיות מבוססות ראיות לצורך קביעת משטר טיפולי של מינון תרופתי בטיפול מבוסס קנבינואידים עבור התוויות קליניות שונות. .Cronos Group Inc, Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם לא ביצעו כל מחקר בלתי תלוי לאימות המידע הנכלל בספר הירוק. . Cronos Group Inc ,.Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם אינם מעניקים כל התחייבות או ערבות באשר למידע כאמור, או ליעילותו של קנאביס רפואי לטיפול בכל בעיה או התוויה רפואית.