ג'יאס קוש | GS Kush

אוריג'ינל ג'יסי | Original GC

GS Kush

T15/C3

אינדיקה

המוצר מגיע בצורת שימוש של תפרחות

'יאס קוש הוא זן קנאביס מסוג אינדיקה. מקורו הגיאוגרפי של זן האינדיקה הוא הודו, אפגניסטן – פקיסטן. צורתו הכללית נמוכה יותר מזן הסאטיבה מאופיין בצמיחה לרוחב ועליו יותר עבים ופחות משוננים.

במה ג'יאס קוש יכול לסייע?

GS KUSH יכול לסייע למטופלים בהתמודדות עם לחצים, חרדות, בעיות שינה, וכאבים פיסיים.

מה ההשפעה של קנאביס מסוג ג'יאס קוש?

מטופלים שצורכים קנאביס מסוג ג'יאס קוש טוענים כי ההשפעה שחשו לאחר השימוש במוצר היא השפעה מעוררת וממריצה.

הרכב החומרים הפעילים
 בג'יאס קוש

THC: מדובר בחומר פעיל ממשפחת הקנבינואידים אשר מהווה מרכיב פסיכואקטיבי בצמח הקנאביס ממנו מופק קנאביס רפואי. בקנאביס מסוג ג'יאס קוש THC נמצא בממוצע ברמה של: 11-19%.

CBD: חומר פעיל שמאזן את השפעת ה – THC ובעל סגולות טיפוליות נוספות. CBD נמצא בממוצע: 3% ( 0% – 5.5%)

הזמנים המומלצים לשימוש ב GS KUSH 

במהלך היום והערב.

טרפנים:

הטרפנים הדומיננטיים בג'יאס קוש הם לימונן (Limonene), מרצין (Myrcene) וקריופילין (Caryophyllene) ועל כן טעמו יהיה לימוני עם נגיעות של מנגו, אקליפטוס וציפורן.

Humulene

Caryophyllene

Myrcene

Linalool

Limonene

מתי מומלץ להשתמש בקנאביס ג'יאס קוש?

GS KUSH מתאים לשימוש בשעות הערב. הזמנים המומלצים לשימוש בזני קנאביס מסוג GS KUSH הם שעות אחר- הצהריים הערב והלילה.

תופעות לווא תופעות לוואי בזמן נטילת הטיפול בקנאביס רפואי

צריכת קנאביס רפואי מגיעה לעיתים יחד עם תופעות לוואי כמו ירידה ברמת הסוכר בדם, יובש בפה, שיעול, יובש אדמומיות בעיניים, תיאבון מוגבר וסחרחורת.

חשוב לשתף את הרוקח ואת הרופא המטפל בשלל תופעות, לבצע מעקב אמיתי על מנת לדעת מהם הגורמים שמשפיעים על הטיפול. במצב של תופעות לוואי קיצוניות כמו עילפון, שינוי קיצוני בלחץ הדם, בדופק, ברמת הסוכר או בקצב הנשימה, יש לפנות לרופא או למיון.

המידע להלן התקבל מהנחיות משרד הבריאות בלבד, לרבות, בין היתר, בנוהל 154 וכל הנספחים והתוספות המצורפים אליו, לרבות נוהל 106 (במשותף “הספר הירוק”), המתפרסם ע”י משרד הבריאות ומעודכן מעת לעת. משרד הבריאות ציין כי חרף הגידול בידע ובהבנה על אודות מנגנוני הפעולה של קנבינואידים בעשורים האחרונים, משרד הבריאות רחוק עדיין מהגדרת הנחיות מבוססות ראיות לצורך קביעת משטר טיפולי של מינון תרופתי בטיפול מבוסס קנבינואידים עבור התוויות קליניות שונות. .Cronos Group Inc, Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם לא ביצעו כל מחקר בלתי תלוי לאימות המידע הנכלל בספר הירוק. . Cronos Group Inc ,.Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם אינם מעניקים כל התחייבות או ערבות באשר למידע כאמור, או ליעילותו של קנאביס רפואי לטיפול בכל בעיה או התוויה רפואית.