תפרחות קנאביס רפואי בצנצנות

דרים הייז
Dream Haze - Indica T20/C4

המוצר מגיע בצורת שימוש של תפרחות

זן:

שימוש:

אינדיקה

T20 / C4

לדרים הייז ניחוח לימוני עליו אחראי הלימונן ונגיעות עוקצניות של קריופילין. הפרחים של דרים הייז דחוסים ובעלי גוון חום צהבהב.

במה דרים הייז
יכול לסייע?

יכול לסייע בשיכוך כאבים, בחילה ונפיחות וכן גם מסייע בנדודי שינה.

מה ההשפעה של קנאביס
מסוג דרים הייז?

מטופלים שצורכים קנאביס מסוג דרים הייז מדווחים כי הם מרגישים מפוקסים, שלווים ונינוחים לאחר השימוש.

הרכב החומרים הפעילים
בדרים הייז

THC: מדובר במולקולה כימית ממשפחת הקנבינואידים אשר מהווה מרכיב פסיכואקטיבי בצמח הקנאביס ממנו מופק קנאביס רפואי. בקנאביס מסוג דרים הייז THC נמצא בממוצע: 16-24%

CBD: חומר פעיל שמסייע למולקולת ה – THC להיקלט בגוף, ובעל סגולות טיפוליות נוספות. ממוצע: <0.1%

טרפנים:
 

מכיל טרפנים דומיננטיים מסוג לימונן (Limonene), לינאלול (Linalool) וקריופילן (Caryophyllene) טעמו הוא מנטה עדין. ריח חריף ואדמתי.

Limonene

Linalool

Caryophyllene

מתי מומלץ להשתמש
בקנאביס דרים הייז?

מתאים לשימוש הן בשעות היום והן בשעות הערב.

תופעות לוואי בזמן נטילת
הטיפול בקנאביס רפואי

צריכת קנאביס רפואי מגיעה לעיתים יחד עם תופעות לוואי כמו ירידה ברמת הסוכר בדם, יובש בפה, שיעול, יובש אדמומיות בעיניים, תיאבון מוגבר וסחרחורת.

חשוב לשתף את הרוקח ואת הרופא המטפל בשלל תופעות, לבצע מעקב אמיתי על מנת לדעת מהם הגורמים שמשפיעים על הטיפול. במצב של תופעות לוואי קיצוניות כמו עילפון, שינוי קיצוני בלחץ הדם, בדופק, ברמת הסוכר או בקצב הנשימה, יש לפנות לרופא או למיון.

המידע להלן התקבל מהנחיות משרד הבריאות בלבד, לרבות, בין היתר, בנוהל 154 וכל הנספחים והתוספות המצורפים אליו, לרבות נוהל 106 (במשותף “הספר הירוק”), המתפרסם ע”י משרד הבריאות ומעודכן מעת לעת. משרד הבריאות ציין כי חרף הגידול בידע ובהבנה על אודות מנגנוני הפעולה של קנבינואידים בעשורים האחרונים, משרד הבריאות רחוק עדיין מהגדרת הנחיות מבוססות ראיות לצורך קביעת משטר טיפולי של מינון תרופתי בטיפול מבוסס קנבינואידים עבור התוויות קליניות שונות. .Cronos Group Inc, Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם לא ביצעו כל מחקר בלתי תלוי לאימות המידע הנכלל בספר הירוק. . Cronos Group Inc ,.Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם אינם מעניקים כל התחייבות או ערבות באשר למידע כאמור, או ליעילותו של קנאביס רפואי לטיפול בכל בעיה או התוויה רפואית.