Cocoa Bomba

קוקואה בומבה

המוצר מגיע בצורת תפרחת, המיועדת למתן שאיפתי באמצעות גליליות (סיגריות) או על ידי שימוש במכשיר אידוי וכלי עישון שונים.

במתן שאיפתי החומרים הפעילים נספגים דרך הריאות אל מחזור הדם באופן המהיר ביותר.

היברידי
T20/C4​
היברידי
T20/C4
המוצר מגיע בצורת שימוש של תפרחות
Cocoa Bomba

עם גנטיקה מנצחת, ארומה יחודית, טעם שוקולד עשיר והשפעה כל כך מרגיעה – קוקואה בומבה הוא ההייבריד המושלם. קוקואה בומבה הוא זן היברידי הנוטה לאינדיקה שפותח כחלק מתכנית טיפוח הזנים הייחודית של קרונוס – Cronos בקנדה.

שושלת יוחסין

cocoa_icons

הזן נוצר מהכלאה בין דו סי דוס – Do-Si-Dos, זן השנה של Leafly ל-2021 יחד עם גנטיקה בשם לאבה קייק – Lava Cake: איחוד עתיר טרפנים בין ת׳ין מינט גירל סקאוט קוקיז – Thin Mint Girl Scout Cookies לגרייפ פאי – Grape Pie.

מלבד ריכוז טרפנים עשיר שמעצב ארומה ייחודית וטעם חזק של שוקולד, קוקואה בומבה ירש השפעה שמשרה רוגע ניכר, מרפה את טונוס השרירים ואף עלולה לנמנם, לכן כדאי לחכות איתו לשעות אחר הצהריים והערב.

קוקואה בומבה יכול לסייע להשרות רוגע, להרפות מתחים נפשיים ופיזיים, לעזור עם הרפיית טונוס השרירים והקלה על לחצים במערכת השריר, לעודד תיאבון ולהקל על הירדמות קלה ושינה יציבה יותר.

מה מטופלים אומרים שקוקואה בומבה עוזר להרגיע לחצים, לחתום יום עבודה בצורה נעימה ורגועה יותר, לשכך לחצים, כאבי שרירים וכאבים כרוניים ואף להירדם בקלות יותר.

קוקואה בומבה מפיק בין 16% – 24% THC ויחס CBD זניח שנע סביבות 0.1%, מה שמגדיר את הזן כעתיר THC ובעל ריכוז קנבינואידי גבוה. מלבד רשימה ארוכה של סגולות בריאותיות, THC הינו גם הרכיב הפסיכואקטיבי העיקרי בצמח הקנאביס, לכן זנים עתירי THC בעלי ריכוז קנבינואידי גבוה נחשבים לבעלי אפקט פסיכואקטיבי חזק יחסית. בנוסף לריכוז קנבינואידי עשיר, תפרחות קוקואה בומבות מאופיינות גם ביחס טרפנים גבוה.

תפרחות קוקואה בומבה מכילות יותר מ-2% טרפנים, ריכוז עשיר במיוחד שמבטיח להבליט את הביטוי ארומטי ופלטת הטעמים הייחודית של הזן תוך תמיכה בפעילות אפקט הפמליה. תפרחות קוקואה בומבה מאופיינות בארומה ובטעמי שוקולד עוצמתיים המגיעים לשיאם בזמן עיבוד התפרחת ובעת הצריכה.

חמישיית הטרפנים הדומיננטיים שאחראים על החוויה הייחודית הזו הם מירסן, לימונן, לינלול, קריופילן ויומולין. בעוד לכל טרפן יש ביטוי ארומטי וטעם יחודי משלו, כל החמישה ידועים באפקט בעל פוטנציאל סיוע למתמודדים עם כאבים, חרדות, דלקות וזיהומים שונים.

למרות האופי ההיברידי שלו, קוקואה בומבה משרה רוגע ניכר והרפייה פיזית ולכן מומלץ לצריכה לאחר שעות העבודה או אחר הצהריים. מטופלים רבים אף ממליצים על הזן לצריכה בשעות הערב ולקראת השינה.

צריכת קנאביס רפואי יכולה לעורר תופעות לוואי כמו ירידה ברמת הסוכר בדם, יובש בפה, שיעול, יובש ואדמומיות בעיניים, תיאבון מוגבר וסחרחורות.

חשוב לשתף את הרוקח ואת הרופא המטפל בשלל תופעות, לבצע מעקב אמיתי על מנת לדעת מהם הגורמים שמשפיעים על הטיפול. במצב של תופעות לוואי קיצוניות כמו עילפון, שינוי קיצוני בלחץ הדם, בדופק, ברמת הסוכר או בקצב הנשימה, יש לפנות לרופא או לחדר מיון.

המידע להלן התקבל מהנחיות משרד הבריאות בלבד, לרבות, בין היתר, בנוהל 154 וכל הנספחים והתוספות המצורפים אליו, לרבות נוהל 106 (במשותף “הספר הירוק”), המתפרסם ע”י משרד הבריאות ומעודכן מעת לעת.
משרד הבריאות ציין כי חרף הגידול בידע ובהבנה על אודות מנגנוני הפעולה של קנבינואידים בעשורים האחרונים, משרד הבריאות רחוק עדיין מהגדרת הנחיות מבוססות ראיות לצורך קביעת משטר טיפולי של מינון תרופתי בטיפול מבוסס קנבינואידים עבור התוויות קליניות שונות.

Cronos Group Inc , Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם לא ביצעו כל מחקר בלתי תלוי לאימות המידע הנכלל בספר הירוק.
Cronos Group Inc , Peace Naturals Project Inc, קרונוס ישראל או שותפיהם אינם מעניקים כל התחייבות או ערבות באשר למידע כאמור, או ליעילותו של קנאביס רפואי לטיפול בכל בעיה או התוויה רפואית.